Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

bt905xkfsa.jpg
zdroj: shutterstock.com, 16. 04. 2014

Ideální mužské přirození podle žen: Má přesně takové rozměry!

Deník Huffington Post vytvořil tabulku, ze které je možné vyčíst, jak moc se mužský penis rozměry blíží k ideálu žen. Na jeho velikosti záleží především mužům samotným, neustále se porovnávají s „konkurencí“. Tabulka vznikla díky tisícům výpovědí žen, které uvedly, jaké rozměry má podle nich ideální penis.


Stejně jako obličej či postava, i při penisu je tvar a velikost variabilní. Proto jsou na světě muži s přirozeními krátkými, dlouhými, silnými, tenkými a existuje miliony různých kombinací od nejmenších až po obrovské.


Grafika v Huffington Poste vytváří středovou množinu ideálních rozměrů. Kolem ní je pak zóna velmi uspokojujících (ale ne ideálních) rozměrů, kolem ní zase zóna uspokojivých penisů, dále zóna příjemných a zbytek grafu mezi osami X a Y tvoří neuspokojivé extrémy.


Do zóny A - ideální a nejlepší rozměry spadají (obvod x délka):


16,5 x 18,5 cm


16,5 x 19 cm


16,5 x 19,8 cm


16,5 x 20,3 cm


16,5 x 21 cm


16 x 19 cm


16 x 19,8 cm


16 x 20,3 cm


16 x 21 cm


Vědci z University of Brighton vyzpovídali sportovce a ptali se jich na vztahy ke kolegům. Kdo je ve skupině nejoblíbenější a nejuznávanější, kdo je dominantní a kdo se těší největší úctě. Pak jim změřili přirození. Muži, jejichž druzí považovali za nejoblíbenějších, nejschopnější, nejmužnějších, s nimiž se chtěli nejvíce kamarádit, měli největší pohlavní úd.


"Muži, kteří mají větší penisy, jsou svými kolegy idealizovaný a jsou považováni za mužnější a také schopnější bez ohledu na skutečné schopnosti," tvrdí doktor Morris Roberts. 

Autor: Redakce
Komentáře: