Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

tpzn1eeeza.jpg
zdroj: FOTO: Petr Našic, 29. 11. 2016

Vilma Cibulková zažila před Vánoci manželskou krizi! Zlomyslní lidé se jí posmívají

Herečka a několikanásobná držitelka ceny Thálie Vilma Cibulková se ocitla měsíc před Vánoci v manželské poradně a lidé se jí za to ještě smějí! Naštěstí je však její osobní život naprosto v pořádku - v manželské poradně se totiž ocitla jako herečka ve své nové divadelní hře "Zázračné cvičení", jež měla českou premiéru v Branickém divadle a kterou, dle interních informací, dokonce režírovala!


Českou premiéru komedie "Zázračné cvičení", ve které excelovali kromě Vilmy Cibulkové také divadelní herci Stanislav Lehký a Rostislav Trtík, si nenechali ujít také jejich herečtí kolegové jako například Zuska Velichová, "soudkyně Barbara" Simona Prasková, Josef Vrána, televizní hlasatelka Marie Tomsová, či herečka Vendulka Křížová, která se v Branickém divadle představí ve čtyřroli české premiéry francouzské komedie Třetí do páru (premiéra 3.2.2017).


O supervizi představení se postaral renomovaný režisér Michael Tarant. „Já všem vyvracím, že jsem to režírovala. My jsme si to všechno dělali dohromady. To bych byla příliš odvážná, kdybych řekla, že jsem režisérka. Navíc já jsem vděčná za supervizi Michaele Taranta. To byl obrovský přínos,“ řekla skromná Vilma Cibulková.


Divadelní komedie Cibulkové je o vztahu mezi mužem a ženou, kteří společně navštíví vztahového terapeuta. Ten pomocí speciálních metod a několika zázračných cvičení jejich vztahu opět "vrátí šťávu". 

Autor: Redakce
Komentáře: