Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

aa7rtc40x9.jpg
zdroj: archiv Boomba.cz | YouTube.com, 31. 10. 2016

"Jak jsi mi mohla lhát?!" Ptá se zpěvák Pavel Horejš své bývalky v novém originálním videoklipu

Čtyřiadvacetiletý zpěvák Pavel Horejš, jež dal o sobě před pár měsíci vědět debutovým kontroverzním videoklipem, ve kterém jej podpořila celá řada známých osobností, vydal nový videoklip, tentokrát ve stylu lyric videa. 


Celý text nové písničky Stíny vestibulu je osobním vzkazem mladého zpěváka teď již bývalé partnerce. O natočení i zpracování originálního lyric videa (pozn. redakce: video s textem písničky) se postaral Lukáš Balcárek, který má za sebou podobná videa zpěváka Voxela, či kapely Mirai.


"Moc se mi líbila jeho dosavadní práce, a tak jsme jej s mým manažerem oslovili. Má skvělé nápady a bohatou fantazii, což můžete vidět i ve výsledném klipu," chválí si práci stvořitele videoklipu zpěvák Horejš.


Na otázku, zda je zhrzený zpěvák stále s partnerkou, o které v písničce zpívá, odpověděl s úsměvem na tváři: "Ne, teď už jsem volný jako pták." 


"Druhou polovičku ani nyní nehledám, neboť bych na ní neměl čas. Chci se teď naplno věnovat především hudbě," dodává zpěvák Pavel Horejš.Autor: Redakce
Komentáře: