Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

182bcqlaek.jpg
zdroj: Jiří Veselý, 22. 09. 2016

Divadlo Broadway zažilo finále soutěže krásy baculek! Vyhrála finalistka SuperStar Leona Šenková

Divadlo Broadway zažilo grandfinále již čtvrtého ročníku soutěže o nejkrásnější a nejvíce charismatickou ženu oblých křivek v ČR a SR Miss Prima křivky 2016, letos na téma "Rebelie"! Hned na úvod soutěže pořadatelé šokovali mužem, jež byl nad finalistkami zavěšen za kůži na hácích a dívkami bičován. Na finálovém večeru vystoupili mimo jiné zpěváci Miro Šmajda či Pavel Horejš. Moderování se ujal postrach všech celebrit a věčný rebel Pavel Novotný. 


Již čtvrtý ročník soutěže Miss Prima křivky, tentokrát na téma „REBELIE“, byl divoký a odvážný jako dosud nikdy žádná soutěž MISS. Organizátoři se odvážili jít až na hranu snesitelnosti pro diváky a zvolili v úvodní choreografii prvek, zavěšování na háky, neboli hook suspension, což je praktika, která v mnohých vzbuzuje odpor a znechucení, u někoho naopak vzrušení. 


"Už před soutěží dvanáct diváků ohlásilo, že nepřijdou, protože galavečer je příliš kontroverzní. Nakonec ale bylo prodáno mnohem více lístků než v předchozích ročnících," prozradila ředitelka soutěže Markéta Zámyslická.


Rebelie tedy vyhrála a nad krásnými finalistkami se při úvodní choreografii nakonec na hácích vznášel zavěšený Paris, který to symbolicky odnesl za celé mužské pokolení! Choreograf Pavel Strouhal nešetřil ani jeho, ani soutěžící, které nebohého zástupce mužů musely ještě navíc bičovat a řezat nožem. 


Na úvod finálového večera se můžete podívat zde:Rockové pecky pak duněly sálem a při vystoupení zahraničního hosta MadMikea dokonce šlehaly z jeho kytary plameny. Šlo o show, se kterou vystoupil už v padesáti klubech po celé Evropě. Českou písničkovou tvorbu zastupoval zpěvák Pavel Horejš, který s kapelou zazpíval svůj letošní hit Souznění, k němuž na konci července natočil a vydal videoklip. Svůj sólový projekt představil i Jan Nevěd známý ze skupiny Bek Ofis. 


Letošní hit Pavla Horejše:Do letošního ročníku se přihlásilo přes 200 českých i slovenských dívek oblých křivek, které soutěžily ve třech disciplínách. První soutěžní disciplínou byly rozhovory s moderátorem - finalistky si na pódiu vylosovaly otázky, aniž by je dopředu znaly. Druhou soutěžní disciplínou byla tzv. volná disciplína, na kterou si každá finalistka připravila své číslo a během třetí soutěžní disciplíny finalistky zazářily v šatech návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Tuto módní přehlídku nacvičily společně s Miro Šmajdou, na jeho píseň Každý deň.


"Volné disciplíny byly letos opravdu pestré! Muzikálové číslo, kde finalistka využila zpěváka Pavla Horejše na písničku Popular, kadeřnická show, která rozhodně nenudila, jelikož finalistka Lucie za 2 minuty udělala z hodného chlapce v obleku pankáče s barevným čírem, s divadelním vystoupením se statečně poprala finalistka Marie, která i díky Shakespearovi a svému výkonu obsadila druhé místo, Leona Šenková zabodovala se svou písní Vzorná holka. Tančila se polka, ale také klasický břišní tanec, či country tanec, rapovalo se, cvičil se aerobic, hrálo se na flétny a nechyběl ani stand-up," neskrývá své nadšení ze soutěžících Zámyslická.


Finále znamenalo také událost, která nemá v českém módním světě obdoby. Poprvé v novodobé historii při něm byla představena kolekce plus size společenských šatů pro plnoštíhlé ženy a dívky, tedy kolekce, do jaké se dosud žádnému z modních návrhářů nechtělo. Odvahu chopit se této výzvy prokázala mezinárodně uznávaná návrhářka Jiřina Tauchmanová, která navrhla celkem jedenáct jedinečných společenských šatů – pro každou z finalistek jedny ušité přímo na míru. Soutěžní disciplína, při které finalistky musely předvést, jak zvládají roli modelek, se tak stala unikátní módní přehlídkou. Přestože dívky dostaly společenské šaty do vlastnictví, zapůjčí je na pražský Fashion Week 2017, kde bude tato unikátní kolekce znovu představena mezinárodnímu publiku.


Letošní čtvrtý ročník vyhrála a nejvyšší titul Miss Prima křivky 2016 získala Leona Šenková. Druhou příčku a titul 1. VICEMISS Prima křivky získala i díky skvělému hereckému vystoupení na volné disciplíně finalistka Marie Mišánková a na třetím místě s titulem 2. VICEMISS Prima křivky 2016 se umístila finalistka Monika Schránilová.Vítězka a držitelka titulu Miss Prima křivky 2016 - Leona Šenková 


Rozdávaly se také vedlejší ceny, dle internetového hlasování:

MISS Prima křivky Internet 2016 – Marie Mišánková
MISS Prima  křivky – Krásné baculky 2016 – Lucie Mrvová
MISS Prima křivky – Krásná XL – Gabriela Habásková
MISS Prima křivky – Žena-In – Lucie Mrvová

Autor: Redakce
Komentáře: