Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

9thnyn93wj.jpg
zdroj: Dreamstime, 11. 09. 2016

Přiznal: "Podvedl jsem všechny holky, které jsem miloval! Tady je důvod proč..."

"Podváděl jsem svou ženu, a všechny holky, se kterými jsem byl před manželstvím. Ale co jsem nevěděl, bylo to, že problém nebyl v nich, problém byl ve mně...". Muž se upřímně omluvil v magazínu Insider všem svým partnerkám, které podváděl a vysvětlil, proč byl nevěrný nejen své manželce, ale i ostatním, přestože je miloval. Prozradil také, jak tento problém vyřešit. 


Jeho vyznání:


"Pokud jste byla podvedená, nemá to nic společného s Vámi. Věřte mi! Neříkám to jen proto, abyste se cítila lépe. Vím, že některá z výmluv Vám již byla někdy určitě řečena – nezáleží mi na ní, bylo to bez lásky, prostě se to stalo, a nic to neznamenalo, nebo například že byl opilý a nevěděl, co dělá… 


Vím, o čem mluvím, protože jsem byl muž, který podváděl svou ženu. Nakonec jsme se rozvedli a náš syn nyní cestuje mezi dvěma různými domovy. Podváděl jsem i všechny holky, se kterými jsem byl před manželstvím. Ale co jsem nevěděl, bylo to, že problém nebyl v nich, problém byl ve mně!


Proč jsem podváděl? Podváděl jsem je, protože jsem byl takový. Nepodváděl jsem je, protože by se mi nelíbily, nebo že bychom si nerozuměli. Můžu upřímně říci, že jsem měl ve svém životě opravdu fantastické ženy, ale to mi nezabránilo, abych je podváděl. 


Moje matka vždy říkávala, že budu takový, jací lidé mě obklopují. A stalo se tak! Všichni mí přátelé podváděli své přítelkyně a manželky. Na podvádění manželky jsem neviděl nic špatného.


To byl důvod, proč jsem se neustále poflakoval s lidmi, kteří podváděli své partnery. Chtěl jsem být ve společnosti, kde je moje chování přijatelné. Kdybych byl zloděj, scházel bych se s jinými zloději. Kdybych byl drogový dealer, poflakoval bych se s jinými drogovými dealery. Byl jsem ale nevěrník. Přátelil jsem se tedy s jinými nevěrníky.


Zde je návod, jak jsem se změnil - jednoho dne jsem se rozhodl, že bych chtěl být lepším člověkem. Rozhodl jsem se, že změním svůj život k lepšímu. Nebyl jsem spokojený s mou fyzickou, emocionální, finanční, sociální situací, ani s mým milostným životem.


Nebyl jsem spokojen s jakoukoliv oblastí svého života, a proto jsem se rozhodl ke změně. Tato změna vyžaduje nový způsob myšlení a zcela novou životní filozofii. Skutečnost, že jsem přestal podvádět ženy, je jen výsledkem mého pevného rozhodnutí ke změně. Nechci a nebudu se scházet s lidmi, kteří považují nevěru jako normální."

Autor: Redakce
Komentáře: