Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

npp47r8nab.jpg
zdroj: Foto: Facebookový profil Olivie Žižkové, 03. 08. 2016

Rasistka natočila hudební video, ve kterém podněcuje národ k nenávisti! Hrozí ji vězení!

Na sociálních sítích se od včerejška šíří video, ve kterém Češka středního věku "burcuje" národ a podněcuje jej k nenávisti! Zřejmě si však jednačtyřicetiletá Olivie Žižková, která pochází z Náchoda neuvědomuje, že ji za tento diskotékový "videoklip" může hrozit vězení!


Naprosto férově by mohla konkurovat Tomášovi Ortelovi, jež v minulosti působil v neonacistické kapele Conflict 88. Olivie Žižková, pocházející z Náchoda, natočila s pomocí svého manžela Jana Žižky hudební video s příznačným názvem "Evropo dýchej", ve kterém podněcuje k nenávisti. Neuvědomila si zřejmě, že jí dle § 356, trestního zákoníku může za toto dílo hrozit vězení až na dva roky.


"Viděla jsem letos už hodně bizarních videí, ale tohle vede! Za mě bizár roku, a to je co říct! Hymna prosťáčků, dojemné," okomentovala video paní Dasová.


"Tohle znamená být Čech? Je těžké být vlastencem, když vidím a slyším takové blbosti jako tohle," myslí si zase pan Haubert.


Daleko smutnější, než samotný text videa, je však fakt, že existují dokonce lidé, kterým se následující amatérské video líbí. Autor: Redakce
Komentáře: