Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

0o4p872igs.jpg
zdroj: Facebook.com, 27. 07. 2016

Sešli se lesby, bezdomovci, muslimové, pankáči či děti! Podívejte se na nový videoklip s hlubokým poselstvím lásky!

Sejdou se lesby, bezdomovci, muslimové, pankáči či děti - takhle nezačíná vtip! Všichni tito lidé se objevují v novém hudebním videoklipu Pavla Horejše na singl Souznění, který byl v pondělí představen široké veřejnosti. 

Žijeme ve skvělé době - téměř každý druhý Čech vlastní auto, máme práci, až na mizivé procento lidí má každý střechu nad hlavou, máme co jíst, máme co pít, máme se do čeho obléct. Přesto si neustále stěžujeme, jak je nám špatně! 

Začínající zpěvák Pavel Horejš se hned ze startu své hudební kariéry rozhodl jít proti proudu a poukázal na to, že ačkoliv je člověk jiného náboženství, jiné orientace, různého věku, případně na ulici, jednu věc mají všichni společnou - lásku.

Mladého interpreta, který si složil hudbu i text, se rozhodla podpořit celá řada známých osobností. Na nabídku Horejše kývly herečky Sandra Nováková, Jana Bernášková či Bára Fišerová. Pozadu nezůstali ani moderátor a herec Pavel Novotný či Jan Antonín Duchoslav. Myšlenka videoklipu zaujala také zpěvačky Vendulu Příhodovu a Leonu Šenkovou. 

"Líbí se mi to. Má to hloubku a je to o něčem, ne o kravinách jako dnešní klipy," vyjádřila se Leona Šenková, když jej spatřila poprvé.

V klipu Souznění se objevili také Radek John se svou partnerkou a ředitelkou soutěže Miss Prima křivky Markétou Zámyslickou, či česká dobrovolnice Eva Zahradníčková se svým manželem, která aktivně pomáhá v uprchlických táborech lidem, jež utíkají před válkou.

"Mile mě překvapilo, kolik skvělých lidí, které respektuji a kterých si nesmírně vážím, se podílelo na celkovém projektu! Od samotného nahrávání hudby až po natáčení videoklipu. Byla to pro mě skvělá jízda, kterou jsem si od začátku až do konce užil," zněla slova Pavla Horejše na premiéře.


Autor: Redakce
Komentáře: