Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

p0yxiqp0nm.jpg
zdroj: YouTube.com, 30. 05. 2016

VIDEO: Takhle vidí Číňané českého prezidenta Miloše Zemana. Podívejte se na animované video pocházející z Taiwanu.

Český prezident Miloš Zeman by měl důstojně reprezentovat svůj národ. Místo toho však dělá jeden vážný přešlap za druhým. Pokud opomeneme jeho vulgární výrazy ve veřejnoprávním rádiu, vyvolávání hysterie, co se týče uprchlické krize či rozdělování národa, v některých případech dokonce veřejně lže, případně neříká zcela pravdu. Vzpomeňme si například na neexistující článek Ferdinanda Peroutky. 

Před třemi lety známí animátoři z Taiwanu vytvořili animované video, které ukazuje vybrané chování našeho prezidenta Zemana. Dodnes jej vidělo pouze 350 tisíc lidí, a tak je zřejmé, že jej neviděli téměř žádní Češi, kterých se zesměšňující video týká především. Nezapomínejme na známé a velmi trefné rčení - "Jaký národ, takový prezident".

"Český prezident Miloš Zeman byl během obřadu k vystavení českých korunovačních klenotů zachycen na videozáznam, na kterém je na veřejnosti viditelně pod vlivem alkoholu. Miloš Zeman zaujímá stejný úřad, který dříve držel Václav Havel, básník, disident a politik, který vedl Čechy k sametové revoluci. Zeman si již vybudoval pověst silného alkoholika po celé Evropě. Nevypadá to ale, že by to Čechům vadilo," okomentovali video jeho autoři, jejichž politická videa baví celý svět.


Autor: Redakce
Komentáře: