Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

vy5q1y6j5h.jpg
zdroj: Facebook.com, 06. 03. 2016

V Brně pod mostem se objevil tento nápis proti Zemanovi! "Ubožáci," rozčiluje se mluvčí Ovčáček!

Během dneška zpříjemnil den tisícovkám projíždějících řidičů, kteří projížděli pod mostem u sjezdu z dálnice na brněnské letiště, nápis "Miloš Zeman je ku*da", podepsán Ferdinandem Peroutkou. Nápis na most umělecky namaloval doposud neznámý autor. 


Miloš Zeman totiž před pár dny prohrál soud s vnučkou, dnes již zesnulého novináře, Ferdinanda Peroutky. Ten nařídil Kanceláři prezidenta republiky veřejnou omluvu za lživé výroky na adresu novináře. Hrad se však nechal slyšet, že se prezident neomluví a požene to k dalšímu soudu. I toto může být důvod, proč se nápis pod mostem objevil.


Nejvtipnější na celé situaci je však fakt, že když Zeman před nějakou dobou používal vulgární výrazy v celonárodním veřejnoprávním rádiu, bylo vše podle hradu v pořádku. Když se však dnes objevil pod brněnským mostem tento nápis, mluvčí hradu Jiří Ovčáček okamžitě reagoval na svém Twitteru i Facebooku slovy: "Ubožáci, kteří stojí za touto akcí, si neuvědomují, že nejvíce uráží právě Ferdinanda Peroutku!"
Na nápis, který vyjadřoval názor si však během nedělního dopoledne nikdo nestěžoval! „Zatím nám to nikdo neohlásil. Pokud to naše hlídka objeví, předá to státní policii,“ sdělil mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem serveru iDnes.cz
Odpoledne bylo již vše jinak! Na Twitteru se objevila fotografie od kolemjedoucího řidiče, na které lze vidět, že nápis přetírají silničáři bílou barvou. „Hned jak nám to policie oznámila, začali jsme konat a nápis jsme odstranili,“ uvedl pro portál iDnes.cz Jan Studecký, mluvčí Ředitelsví silnic a dálnic. 

Autor: Redakce
Komentáře: