Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

wzpkqwqnj9.jpg
zdroj: Facebookový profil Karla Gotta, 27. 11. 2015

Pohublý Karel Gott poslal fanouškům vzkaz! Přestože mu doktoři doporučili odpočívat, chce riskovat!

Několikanásobného českého slavíka a zřejmě nejznámějšího českého zpěváka ve světě Karla Gotta pustili před týdnem z nemocnice. Nabírá své síly a to nejen díky milující rodině, ale především díky obrovské podpoře jeho fanoušků, kteří mu přejí hlavně sílu a zdraví!

"Milí příznivci, jsem rád, že vás mohu konečně po třech týdnech pozdravit z domova. Po první fázi chemoterapie jsem byl propuštěn do domácího ošetřování. S ohledem na svůj zdravotní stav musím dodržovat veškerá opatření, spojená s mou nemocí. Děkuji vám za vaši neustálou podporu," napsal tehdy po návratu z nemocnice na svůj Facebookový profil celému národu, který si o Gotta dělal obavy.

Až strašidelně pohublý mistr dal o sobě znovu vědět: "Moji milí příznivci, zasílám vám aktuální fotografii, kterou jsem pro vás včera pořídil. Doufám, že mne poznáváte. Pokud vás zajímá moje účast na zítřejším předávání cen Český slavík, tak v tuto chvíli je situace stále otevřená. Lékaři mi účast z důvodu oslabené imunity nedoporučují. Moje srdce však říká ano, chci jít! Váš Karel Gott."

Český národ má však o Karla strach a proto mu vzkazují, aby raději zůstal doma a v klidu. "Karle, zdraví především! Slavíci se budou předávat i za rok, hlavně se dejte dohromady! Oslabená imunita je na nic... bojujte," vzkazuje mu jedna z Gottových fanynek. "Milý Karle, není důležitý slavík i když vím, že ho opět vyhrajete, ale aby jste byl v pořádku a mezi námi! Proto na sebe dávejte pozor a zhodnotťe, co je přednější. Máme Vás rádi i tak - všichni," zní další ze stovek vzkazů fanoušků Karla Gotta.

I my přejeme Karlovi hlavně zdraví a spoustu sil!
Autor: Redakce
Komentáře: