Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

bkgjqfo3ho.jpg
zdroj: YouTube.com, 17. 11. 2015

VIDEO: Bizarní soutěž Miss Vagína má své vítězky!

Soutěže, kde volí nejhezčí žena, muž, gay, dítě, maminka, apod. znají všichni. Nicméně slyšeli jste již o nové soutěži, kde se volí nejhezčí vagína? Vyhlašovatelem bizarní soutěže Miss Vagína, která se letos pořádala poprvé, je britská společnost a již nyní má své vítězky. Mezi ně se rozdělilo 8750 dolarů což je v přepočtu něco přes 220.000 korun. A o co vlastně v soutěži Miss Vagína jde?! 


Dívky a ženy zasílaly fotografie svých přirození, následně probíhalo hlasování. Vítězka obdržela 5000 dolarů, což je v přepočtu 126.000 korun, soutěžící, která se umístila na druhém místě pak získala 2500 dolarů (63.000 korun) a na třetím místě 1250 dolarů (31.000 korun). 


Proč by někdo chtěl platit tolik peněz za fotku Vaší vagíny? Je to jednoduché! "Smyslem celé soutěže je, aby se našel model perfektní pochvy, podle které bude později vyrobena sexuální hračka," vysvětlil ředitel celosvětové soutěže, která je prezentována jako obchodní projekt, Brian Sloan. "Pánské penisy se již dávno modelují do různých erotických pomůcek, jako jsou dilda a vibrátory. Nevidím nic sexistického na tom, udělat to samé s ženskými genitáliemi," obhajuje se Sloan.


Vítězky kromě finanční odměny získaly také pracovní zájezd do Los Angeles, kde jejich genitálie naskenovali na 3D tiskárně a následně tento model bude použit na výrobu nové sexuální hračky. "Jedinou podmínkou je, že pohlavní orgány musí být zbaveny ochlupení, protože stroj nemůže skenovat 3D vlasy," říkají pořadatelé.
V žebříčku zúčastněných na oficiálních stránkách (POZOR, stránka obsahuje AUTENTICKÉ FOTKY! VSTUP OD 18 LET!) soutěže se dokonce objevila čtyřiadvacetiletá Češka, která se umístila na 11. místě, či jednaadvacetiletá Slovenka, která se umístila na 170. místě. Vítězkami se staly 27letá Britka (1. místo), 23letá Němka (2. místo) a 20letá Maďarka.

Autor: Redakce
Komentáře: