Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

4me2v9x9nt.jpg
zdroj: YouTube.com, 17. 11. 2015

VIDEO: 18letý mladík vzal kameru a natočil svůj názor na masakr v Paříži! Jeho zpověď se stala hitem internetu!

Osmnáctiletý mladík z Jížní Moravy se postavil před kameru a se zděšeným výrazem v obličeji začal vyprávět svůj mladistvý názor na páteční pařížský masakr, který mají na svědomí hrdlořezové z Islámského státu. Sedm po sobě jdoucích atentátů na různých místech v Paříži má na svědomí prozatím přinejmenším 129 obětí a dalších 350 zraněných lidí! Islámský stát však vyhrožuje dalšími útoky. Vyplývá to z oficiálního prohlášení hrdlořezů, které vydali.


"Všechno se to stalo kvůli jediné věci. Neměli jsme si sem pouštět imigranty, kteří neměli ani doklady totožnosti. Byla jenom otázka času, kdy se tohle stane," píše pod videem osmnáctiletý mladík své myšlenky.


"Tohle byla od začátku jejich strategie jak ovládnout celou Evropu. Hrát si na nevinné duše, ale přitom nás potichu a neviditelně ničit zevnitř," domnívá se vyděšený teenager, s jehož názory souhlasí stovky lidí. "Možná by jsme se měli pomalu připravovat na 3. Světovou válku. Upřímnou soustrast všem rodinám, kterým někoho sprostě zavraždili," ukončuje svůj popis pod videem. 


Podívejte se na video, které se ihned stalo hitem internetu. 


Autor: Redakce
Komentáře: