Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

84d5xmmbfy.jpg
zdroj: LifeNews.ru, 29. 09. 2015

Hnus! Opili 15letou kamarádku, svlékli ji a nafotili s ní tyto fotografie! Zřejmě jí také znásilnili!

Policie v ruském městě Pskov vyšetřuje partu dětí a mladistvých, která se dopustila na mladé dívce, hrozného činu! 15leté dívce bylo následně v nemocnici zjištěno zmrzačení ženských pohlavních orgánů cizími tělesy! O celé této nechutnosti informoval server lifenesw.ru!


Dle předběžných informací se tato hrozná událost stala v noci z 26. na 27. září. Několik dospívajících dětí si chtělo udělat legraci z 15leté Victorie E. Dle LifeNews přišla Victorie se svou 13letou kamarádkou Alinou A. na párty tří mladíků - Zachariáše N., Michaela A. a Alexandera M. Victorie prý byla, podle slov jednoho z mladíků, již v podnapilém stavu, čehož mladíci využili. Svlékli ji a nafotili několik fotek. S těmi se pak chlubili na internetu.


Jakmile se se svými materiály spokojili, oblékli ji a odtáhli ven na lavičku, uvedl LifeNews. Podle informací ruského serveru byla školačka převezena do nemocnice, kde jí bylo zjištěno zmrzačení ženských orgánů cizími předměty. 


K tomuto činu se rovněž vyjádřil zmocněnec pro práva dětí v Rusku Pavel Astachov: "Tato nelidská krutost teenagerů nezůstane bez trestu! Nejen, že zneužili bezmocnou "kamarádku", ale svůj zločin také natočili a zveřejnili na sociálních sítích! Zástupce veřejného ochránce práv provádí nezávislé vyšetřování na místě. Každý dostane, co mu náleží! Trest je nevyhnutelný a odhalující."

Autor: Redakce
Komentáře: