Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

4p4fb1c0zn.jpg
zdroj: YouTube.com, 27. 07. 2015

VIDEO: Sociální experiment 17letého mladíka se stal HITEM INTERNETU!

Již se Vám někdy stalo, že jste se procházeli nejen v Pražských ulicích a někdo Vás požádal o cigaretu, peníze či jídlo? Jak jste se v tu chvíli zachovali? Maxmilián Mráz, který natáčí na YouTube různá zábavná videa, se rozhodl udělat menší sociální experiment a vše pohotově zdokumentoval a zveřejnil.


V následujícím videu uvidíte, jak 17letý mladík, který studuje filmovou tvorbu v Praze, obchází v pražských ulicích lidi, kteří se zrovna "nacpávají" a žádá je o kousek jídla s tím, že má velký hlad. Ti mu však odmítnou pomoci např. se slovy "Tak běž makat!". Poté jeho kamarád záměrně daruje celou pizzu jednomu bezdomovci. Následně tentýž mladík šel požádat o kousek jídla bezdomovce, který dostal celou pizzu. Jeho reakce z videa, které se okamžitě stalo hitem internetu, Vás však překvapí!
"Cílem tohoto videa bylo ukázat lidem, že ne každý bezdomovec je zlý a se špatným úmyslem," vysvětluje našemu redaktorovi Maxmilián. "Tento pán ve videu byl velice hodný a i mě samotného to dojalo. Sám měl jen pár drobných a přesto se dokázal rozdělit," pokračuje sympatický 17letý autor videa, který již nyní spřádá plány na natočení dalšího podobného experimentu


Jak byste se zachovali vy?

Autor: Redakce
Komentáře: