Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

349y02jlfy.jpg
zdroj: Facebook.com, 11. 03. 2015

Po celé Praze visí tyto plakáty s podobiznou herce Martina Krause, který se prý dostal do finančních problémů! Jde mu o život?

Po celé Praze jsou už týden k vidění plakáty s podobiznou miláčka spousty žen, herce Martina Krause. Na plakátech se však píše, že se hledá Jakub, který si nasekal dluhy u lichvářů a teď je dlouhou dobu pohřešovaný. Chtěli jsme se na toto zeptat samotného herce, nicméně Kraus má již několik dní vypnutý telefon a není k zastižení!

 

Aby toho nebylo málo, šedá eminence českého podsvětí Jakub Mohamed Ali dnes ráno na Facebooku informoval, že ho kvůli tomuto navštívila kriminální policie, která Mohameda Aliho podezírá z únosu.

 

„Teď byla u mě kvůli tomu kriminálka, zase taková pr*el to nebude!!!!,“ napsal na svůj facebook Jakub Mohamed Ali.

 

Několik lidí, včetně nás napadlo, že by se mohlo jednat o povedenou reklamu na nový film Lovci a oběti, nicméně producenti se od tohoto distancují!

 

„Nechtěli jsme do vzniklé situace zasahovat, aby to nebylo chápáno jako reklama, ale celá kauza začíná nabývat na intenzitě, tak se musíme vyjádřit. Před asi 2 týdny jsme nechali zrušit několik falešných profilů Martina Krause na Facebooku, které generovaly peníze za zobrazování reklamy. Někomu se to asi nelíbilo a tohle je výsledek. Martin Kraus i Mohamed Ali to samozřejmě nejdřív brali jako vtip, ale už to začíná jít tak trochu za hranu,” zní oficiální vyjádření producentů filmu.

 

Celou situaci pro Vás sledujeme a budeme Vás o ní průběžně informovat!

Autor: Redakce
Komentáře: