Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

rjyqtk8fu3.jpg
zdroj: Youtube.com, 06. 08. 2014

VIDEO: Proboha, co to je? Děsivé video z Česka zachycující neznámé monstrum je HITEM INTERNETU!

Toto podivné video před pár dny natočil a poté na svém profilu na Facebooku zveřejnil Majkl Kavalero z Kladna. Na videu můžete vidět nějakou podivnou kreaturu, která leze po jednom paneláku v Kladně.


Kavalero k videu napsal popisek: „Jen tak tak jsem to stihnul natočit!“ Když se jej jeho přátelé ptali, co to vlastně je, dodal vyděšeně: „To by mě taky zajímalo. Už asi nikdy neusnu!“

 

Během pár dní se stalo video internetovým hitem a všichni si pokládají stejnou otázku – Co to je?! Vznikají o záhadném stvoření různé bláznivé teorie. Někdo tvrdí, že je to reálné, jiní to považují za skvělý vtip a další v tom zase vidí stínohru. 

Ať je to, co chce, vypadá to pořádně strašidelně! Podobné video bylo natočeno minulý rok v listopadu v Ruské Moskvě. Tam také, podobně jako v Kladně, lezlo tomuto „českému“ podobné monstrum po paneláku. Tam se však vše odehrálo pozdě v noci. Když autora videa probudil hlasitý a neobvyklý hluk, podíval se z okna, pohotově vzal kameru a také toto monstrum natočil.

 

Co myslíte, že Majkl Kavalero natočil? Opravdu se jedná o nějaké záhadné monstrum, nebo se podle Vás jedná o fotomontáž?Autor: Redakce
Komentáře: