Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

b877s1rsbd.jpg
zdroj: Facebook.com | Flickr.com, 05. 08. 2014

Dopis od naštvaného souseda se stal HITEM INTERNETU!

Možná jste již zaregistrovali, že pár dní koluje na sociálních sítích poměrně vtipně napsaný dopis naštvaného souseda, který si stěžuje na rušení nočního klidu. Pravděpodobně si náruživí sousedi dopřávali velmi hlasitých milostných hrátek až tak, že naštvaný soused nemohl usnout.


Doslovný přepis dopisu:


"Vážený sousede,


bude-li se ještě někdy opakovat to, co dnešní noc, tzn. někdy po 4. hodině ranní hraní na kytaru, hlasité mluvení (hekání, vzdychání) a hlasité pleskání pravděpodobně po zadních partiích vaší slečny, které se to určitě "líbí" a proto u toho tak piští a ječí auuuuu, tak na vás zavolám městskou policii s žádostí, aby sjednala pořádek, protože svým počínáním rušíte noční klid a zároveň jí upozorním na to, aby se zaměřili na vaše "zelené rostlinky", které pěstujete na balkóně a které jsou vidět přímo z chodníku.


Nevím jak vy, ale já chodím do práce a abych mohl v práci fungovat, potřebuji se vyspat!!!


Buďte tedy tak laskav, chovejte se v době nočního klidu jako slušný člověk, a pokud k šu*ání potřebujete někoho pleskat po prdeli, tak to dělejte v době mimo noční klid, tzn. od 6:00 do 22:00.


Děkuji za pochopení


Nasraný a nevyspalý soused"


Přestože se jedná o vtipnou záležitost je důležité se i v případě milostných hrátek hlídat a nerušit svým uspokojováním sousedy. Přestože doba nočního klidu není ustanovena v zákoně, jedná se v případě porušení o přestupek a rušitel nočního klidu tak může dostat pokutu až do 5.000,-, což v tomto případě považujeme za hodně drahý sex.
"Hlučnému sousedovi za jeho přestupek hrozí napomenutí, pokuta, zakázání činnosti nebo propadnutí věci, která hluk způsobuje. Někdy však stačí samotné projednání přestupku. Strany jsou předvolány k řízení. Musí být předložen důkaz, a pak stačí, když se hlučný soused omluví. V každém případě je ale třeba zaplatit náklady řízení, které činí 1000 korun," řekla pro portál tn.cz Marcela Janoušková z komise pro projednávání přestupků.

Autor: Redakce
Komentáře: