Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

ya0s1afaok.jpg
zdroj: Instagram | Youtube, 25. 07. 2014

VIDEO: Slovensko zažívá další válku muzikantů! Ego vzkazuje Ďuricovi: "Když poslouchám tuto skladbu, chce se mi grcat!"

Každý si zcela jistě pamatuje z minulosti válku raperů, kterou začal kontroverzní Rytmus, když se obouval do jiných raperů, především Rakbyho a Suverena. Tito pánové si to však nenechali líbit a složili písničky, které jasně vyjadřovaly, co si zmínění raperové o Rytmusovi myslí. 


Nyní se začíná odehrávat podobná situace! Slovenský raper Ego, kterého proslavil letní hit "Žijeme len raz" z roku 2012 se začal vulgárně vyjadřovat k písničce slovenského mladého zpěváka Adama Ďurici, "Neľutujem".


"Ked pocujem skladbu od adama duricu nelutujem - chce sa mi grcat. Extremne sa robi chutny pritom doma bezne masturbuje a ten text je nechute klise, to co je za krok spat? Elanisti mali normalne texty co sa stalo? Hudba zvuk pohoda ale lyrika.. Este raz dakdo zarymuje nebo a s tebou tak mu aj tak pravdepodobne nic nespravim," napsal i s pravopisnými chybami slovenský raper Ego, kterému doporučujeme navštívit kurz Slovenského jazyka, na svůj Instagram
Jakmile se nadávky objevily ve slovenských médiích, svůj příspěvek smazal zřejmě proto, aby si neshodil ego. Adam Ďurica se prozatím k této události nechce vyjadřovat. Že by chystal nějakou odpověď formou songu?


Romantická skladba "Neľutujem" má na Youtube již přes milion shlédnutí. Stala se také nejhranější skladbou na Slovenku s bez pochyby se dá nazvat hitem léta 2014!Autor: Redakce
Komentáře: