Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

hzm0n31iks.jpg
zdroj: Youtube.com, 22. 07. 2014

VIDEO: Šílené! Nejmladší ženich na světě (9) si vzal 62-letou nevěstu!

Teprve devítiletý chlapec Saneie Masilela je nejmladším ženichem na světě. I přes velmi nízký věk se oženil už podruhé! Za manželku si vzal 62-letou Helen Shabanguovú. 


Neobvyklý pár se poprvé vzal před rokem. Nyní se ale chlapec s chomoutu už nedostane, protože rituálním druhým obřadem se svazek stal oficiálním. Malý chlapec z Jižní Afriky se chtěl oženit, protože mu to prý poradili jeho mrtví předkové.


Na soukromou svatbu si pár pozval okolo 100 hostů. Helen je již matkou pěti dětí, které jsou mnohem starší, než její nový manžel. Na svatbě si s malým Saneieem vyměnila i něžný polibek.Chlapec před rokem šokoval celou svou rodinu náhlým rozhodnutím. Prý k němu promluvili mrtví předkové atak zprávu z nebes naplnil. Nejen, že rodina chlapce vystrojila drahou svatbu, ale také nemalou částkou peněz obdarovala i nevěstu.


Vesničané zůstali pobouřeni a tento akt považují za odporný! Rodina se ale brání, že jde pouze o rituál a manželství nebude naplněné. Manželství chlapce ani jeho nevěstu nijak nezavazuje. Saneie bude dál chodit do školy a vzdělávat se v cizích jazycích, které ho velmi baví. Rodiny jsou si ale velmi blízké a neustále se navštěvují.


"Jsem velmi šťastný, že jsem si vzal Helen. Budu ale dále chodit do školy a hodně se učit. Když budu starší, chci si vzít i ženu v mém věku," uvedl devítiletý ženich.


Pár měl sice oficiální obřad, ale nepodepsali oddací list a nemusí společně žít. Jejich životy se tak nezmění a mohou žít jako dosud.Autor: Redakce
Komentáře: