Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

th0wecxu3t.jpg
zdroj: Reprofoto Česká televize, 05. 04. 2014

TÝTÝ 2013 - Nova nezískala ani jednu cenu, moderátorem večera stárnoucí Karel Šíp, který získal dvě zrcátka

Dnes od 20 hodin se konalo v Divadle na Vinohradech předávání zrcadel TýTý 2013. Předávání moderoval stárnoucí Karel Šíp, který se nedokázal již ani naučit scénář, a proto jej neprofesionálně četl z papíru. 


Osobností televizního zpravodajství se stal Karel Voříšek. Místo děkovné řeči však nechutně propagoval FTV Primu a nabádal, všechny diváky, kteří sledovali přímý přenos v České televizi, aby ho sledovali v zítřejších hlavních zprávách. Další kategorií bylo zrcátko pro Sportovního komentátora, které získal Vojtěch Bernadský.


Osobností televizní publicistiky se stal Josef Klíma, který si neodpustil rýpnout: "Děkuji TV Nova za to, že zrušila pořad Na vlastní oči, abych mohl na Primě získat toto zrcátko."


V kategorii zpěváků byla poměrně nuda, protože cenu opět získal Karel Gott. Cenu mu předávala Ivana Gottová, která se jako vždy snažila vtipkovat slovy "Je to doma". Karla Gotta však již zřejmě humor omrzel a v děkovné řeči poděkoval v první řadě všem fanouškům, a poté svému zdraví. V ženské kategorii zrcadlo získala Lucie Vondráčková, která byla dle slov moderátora nejspíš doma v Kanadě. Cenu převzala manažerka.


Velkým trapasem večera byla kategorie Osobnost televizní zábavy a Pořad roku. Obě kategorie totiž vyhrál moderátor večera Karel Šíp. Pořadem roku se stala jeho Všechnopárty. To sakra organizátoři nemohli obsadit místo moderátora někým jiným?


V kategorii Herec zrcadlo získal Ivan Trojan, který nebyl také přítomný a v kategorii Herečka získala cenu bývalá první dáma Dagmar Havlová.


Seriálem roku se stal seriál Vyprávěj České televize. Na pódium přišli za seriál poděkovat čtyři tvůrci, kteří se rozhodli, že každý poděkuje zvlášť. Jejich únavná děkovačka trvala bez mála deset minut!


Objevem roku se stal loňský vítěz soutěže Česko Slovensko má talent, koktavý Miroslav Sýkora, který měl velmi emoční až možná motivační projev.


Cenu Dvorany slávy dostala z rukou Lubomíra Lipského herečka Jana Štěpánková, před kterou se postavilo celé divadlo. Ta především děkovala lidem, kteří ji pomáhali a radili, jak se má v herecké branži pohybovat, avšak již nejsou mezi námi. "Děkuji jim dodatečně tam nahoru", ukončila svůj prostor k děkování Štěpánková.


Absolutním vítězem ankety se stala Dagmar Havlová. TV Nova letos nezískala ani jedno ocenění! Čím to asi bude? 

Autor: Redakce
Komentáře: