Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

n68i7c4une.jpg
zdroj: Flickr.com, 09. 07. 2014

5 lží, které by ženy měly mužům odpustit! Nemůžou za ně!

Ženy lžou, muži lžou a kdo říká, že ne, tak lže! Přečtěte si však, které chlapské lži by měla žena přejít s nadhledem a odpuštěním, protože jsou totálně neškodné. A ze kterých mít dokonce radost!


1. Lež: Na jiné ženy se ani nepodívám

Proč mu odpustit: Protože to prostě nemůže být pravda, příroda muže naprogramovala k trvalému zájmu o opačné pohlaví.

Vědci spočítali, že průměrný muž stráví až rok soustavným zíráním na ženy ve svém okolí. Je přitom jedno, zda je zadaný nebo ne. Zkrátka si jich všimne. Pokud vám tvrdí opak, je zjevné, že vás nechce ranit. A to je dobrá zpráva. Znepokojovat byste se měla pouze v případě, že svou pozornost ženám věnuje ve vaší přítomnosti a neomaleným způsobem.


2. Lež: Beze mě se v práci neobejdou

Proč mu odpustit: Pokud vám tohle tvrdí na některé z prvních schůzek, pravděpodobně má o vás zájem.

Až třetina mužů přehání nebo vyloženě lže o důležitosti svého postavení v zaměstnání, jestliže si povídají se ženou, na kterou chtějí udělat dojem a zístat ji pro sebe. Zároveň při tom jinak stojí a automaticky jinak modulují hlas než v "běžném" životě. Přečtěte si další znaky, že se mu líbíte.

Lži ohledně zaměstnání, platu a postavení řešte až v případě, že jsou donebevolající, zjevné a poškozují váš vztah. Běžně se totiž muži postupně dostanou do normálu a přehánějí pouze minimálně.


3. Lež: Já mám na sex chuť vždycky

Proč mu odpustit:Pravděpodobně lže jen proto, aby se ve vašich očích neztrapnil nebo neshodil. Řešení je jednoduché: Pohladit a ujistit, že jsou dny, kdy se člověku chce prostě spát, jen tak se tulit nebo koukat na televizi.

Tvrzení, že ženy s touhou po sexu občas válčí a muži na něj mají chuť vždycky, je totální mýtus. Mezi nejčastější faktory, ovlivňující mužské libido, patří: stres a nadváha. Některé studie ukazují, že muži myslí stejně často na jídlo a spánek jako na sex.


4. Lež: Fakt mě to baví

Proč mu odpustit: To je snad jasné. Lže kvůli vám.

Přestaňte na nákupu osušek do nové koupelny, bábovce u vaší babičky nebo během výpravy ve slevách (dosaďte cokoliv, do čeho se právě nehrnul, ale nakonec šel) sondovat, jestli je partner skutečně spokojený a nebyl by raději někde jinde. Dost pravděpodobně byl. Ale on šel s vámi a to by vám mělo přece stačit.


5. Lež: Ne, já nikdy nemyslím na svoji bývalku

Proč mu odpustit: Nechce vás ranit. A co má také říct? Nedávejte nevhodné otázky, mohla byste dostat nevhodné odpovědi.

Na svou bývalku pomyslí při sexu jednou za čas alespoň 70 % mužů. Tvrdí to americká studie. Prostě se mu mihne hlavou a nic s tím neuděláte. Mnohem důležitější je, jak o ní mluví. Pokud jen výjimečně a v minulém čase: "Soňa ráda lezla na skály." a ne naopak často v čase přítomném: "Soňa miluje šlehačkové dorty.", všechno je nejspíš v pořádku a nemusíte se užírat žárlivostí.


Autor: Redakce
Komentáře: