Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

bqnfyrvxp8.jpg
zdroj: eXtra.cz, 01. 07. 2014

Nejčtenější online web eXtra.cz má po ptákách! Přišel o "koule"!

Nepochopitelná, nevídaná, nepředstavitelná, šokující a do nebes volající dnešní událost se zapíše do dějin České republiky! Proč? Protože úspěšný český online web eXtra.cz, který vydává společnost Extra Online Media, musí stáhnout svou reklamu na billboardech! Rozhodla tak Rada pro reklamu.


A teď se podržte! Může za to banální slovíčko "koule"! Stále nechápete? My také ne! Web eXtra.cz totiž v březnu oslavil první narozeniny a jako dárek si naložil reklamní kampaň v podobě billboardů, kde je vyobrazen šéfredaktor webu Pavel Novotný s brněnskou zpravodajkou webu Nelou Slovákovou a ostravskou dopisovatelkou a nejznámější blondýnkou v tuzemsku Dominikou Myslivcovou, vedle kterých se píše "Jediný web, který má koule". 


Kvůli slovu "koule", které prý pobuřuje okolí a je nevhodné, přišlo spoustu stížností od důchodců a také od "jeptišských" matek na Radu pro reklamu, která zřejmě nemá koule a proto rozhodla, že se billboardy musí stáhnout. 


„Musím se svými malými dcerami každý den koukat na vulgární reklamu? Jelikož se snažím své děti vychovávat slušně, narušuje tato reklama, která má výraz jako reklama na eroticko-pornografický web, morální výchovu mých dětí!“ Takto zněla jedna ze stížností, kterou eXtra.cz zveřejnil.


Nejen Rada pro reklamu, ale také stěžovatelé si zřejmě neuvědomují, že jsou mnohem horší a vulgárnější věci všude kolem nás. Co třeba vulgární slova na českých televizních kanálech? Nebo co například billboard ve znění "Postavíme vám ho" (viz. galerie)? A co bude dělat hudební portál koule.cz? Co když jej také zakážou?


Inu takto si demokracii a svobodu slova nepředstavujeme a předpokládáme, že ani vy! Proto bychom chtěli tímto článkem demonstrovat proti rozhodnutí Rady pro reklamu a webu eXtra.cz držíme pěsti a přejeme, aby měl koule i nadále (tedy, než ho doženeme my :) )

Autor: Redakce
Komentáře: