Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

lqej0rv8xh.jpg
zdroj: Facebook.com, 26. 05. 2014

Michaelu Schumacherovi svítá nová naděje!

O Michaelu Schumacherovi se neobjevují stále žádné dobré zprávy. Slavný bývalý šampion Formule 1 leží v grenobelské nemocnici v kómatu a naděje, že se vrátí do života, je den ode dne menší. Přesto se Michaela jeho rodina snaží zachránit všemi možnými prostředky.


Trvá to už déle, než pět měsíců a v jeho zdravotním stavu stále nejsou vidět žádné pokroky. Lékaři dělají vše, co je v jejich silách, ale bohužel někdy ani to nestačí. A kde selhává tradiční medicína, otevírá se prostor pro tu alternativní. Schumacherově manželce Corinně už prý nabídlo dle deníku Šíp své služby několik léčitelů, psychotroniků a lidí, kteří tvrdí, že mají různé zázračné schopnosti. 


U Schuamacherova lůžka se však podle všeho zatím žádný "šaman" neobjevil, ale v budoucnu se tak klidně může stát. Michael a jeho rodina totiž nemá co ztratit.


V historii dokonce totiž existují zdokumentované případy, kdy léčitel skutečně pomohl. Pacientům zázračně zmizely zhoubné nádory, vyléčili se z leukémie a v několika případech také procitli z kómatu.


Měla by rodina sedminásobného mistra světa dle Vašeho názoru vyzkoušet alternativní medicínu?


Autor: Redakce
Komentáře: