Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

hw939tl5i1.jpg
zdroj: Facebook.com, 08. 05. 2014

"Rychtář zemřel při autonehodě!", šíří se internetem!

Tragická smrt zpěvačky Ivety Bartošové nenechala nikoho klidným. Novináři se snaží získávat co nejvíce informací nejen pro fanoušky, ale všeobecně pro veřejnost, samozvaný ochránce Zdeněk Macura, který Ivetu nedokázal "ochránit" si na svém facebookovém profilu honí ego tím, že věděl jak vše dopadne a stále útočí na vdovce Josefa Rychtáře a vymýšlí na něj různé žaloby.


Lidské hyeny vymýšlejí nejen psané "vtípky", které zaplavily internet, ale také obrázkové nechutné "vtípky", šířící se jako lavina. Druhá půlka lidí je již vzteklá z toho, jak my, novináři stále o Ivetě a její prozatím nevyšetřené smrti informujeme. 


A do toho na největší sociální síti (pozn. máme na mysli samozřejmě facebook.com) začali parazitovat na smrti Ivety správci různých facebook stránek, kteří vymyslí podvodný obrázek, který vypadá jako video, ten nahrají na internetovou doménu a celou stránku naprogramují tak, že když na tento odkaz kliknete a poté kliknete na obrázek, protože se chcete na video podívat, nevědomky nejen že odkaz sdílíte se svými přáteli, ale dokonce dáte "To se mi líbí" jejich stránce.


Nejčerstvějším podvodem je zpráva, že "Rychtář zemřel při autonehodě!", která je nahrána na doméně http://panvtipny.eu/rychtar. Schválně nedáváme přímo odkaz, aby jste se nestali i vy obětí podvodu. Kliknete na "play" pod záminkou, že chcete přehrát video a nevědomky se stanete fanoušky facebookové stránky. Nakonec, aby toho nebylo málo, Vás celá stránka přesměruje na doménu hovadiny.eu, která nemá s Ivetou ani s Rychtářem nic společného...

Autor: Redakce
Komentáře: