Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

kmrefg9uui.jpg
zdroj: Facebook.com, 29. 04. 2014

Zdeněk Macura je přesvědčen, že za smrt Ivety může Rychtář a jeho syn. Na facebooku napsal dlouhý román.

O zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) Vás dnes informujeme celý den. Informovali jsme Vás o dopisu, který Iveta napsala na rozloučenou, o velmi podivných "náhodách" s její sebevraždou a také jak se vyjádřily některé české celebrity k této tragické události. 


Nyní Vám však přinášíme román, který napsal na svůj facebook Zdeněk Macura. Obviňuje ze smrti zpěvačky Josefa Rychtáře a jeho syna. Co si o tomto myslíte?

Přesný opis Zdeňka Macury z jeho facebookového profilu (nic jsme neměnili ani neopravovali)! Názor je jen a jen na Vás:


"Můj Bože, proč těm špinavým vrahům tak pomáháš ?


Stalo se, co jsem říkal: Od začátku tomu Rychtáři a jeho synu nešlo o nic jiného než Ivetu zavraždit a ta svatba to měla jen zakrýt. Fuj Špína Hnus. Ať tihle dva jsou obrazem té největší špíny.

A spoluvrazi jsou také televize NOVA a Blesk, kteří pronásledovali Ivetu a vezli vraha.
Ať od zítřka už televitze NOVA nevysílá a Blesk nevydá ani jeden jediný výtisk. Jsou to špinaví spolupvrazi.

A Ať obrazem té největší policejní špíny je také policejní stanice v Uhříněvsi, které Iveta volala mnohokrát o pomoc, ale oni se na ni vykašlali.

Já jsem minulý týden dával trestní oznámení policejnímu ředitelství ať to naléhavě řeší, ale asi nic nepomohlo. Kopii udávám níže, Zaslal jsem 24.4 2014

Celé trestní oznámení zde: Věc: Žádost o nejlepší specialisty na domácí násilí a trestní oznámení na vyhrožování, zastrašování, pokusy o ublížení na zdraví, ublížení na zdraví, pokus o vraždu, neposkytnutí první pomoci, donucení k sňatku pod hrozbou násilí a otroctví

Vážené policejní prezidium,

Obracím se na Vás s naléhavou žádostí o důkladné vyšetření případu, u kterého jsem přesvědčen, že se jedná o hrubé domácí násilí a nejen to, také o pokusy o vážné ublížení na zdraví, pokusy a vraždu, vydírání, zastrašování a umyslné neposkytnutí první pomoci a otroctví.

Obracím se na Vás jako na nejvyšší policejní orgán, neboť když jsem podával minulý rok podával trestní oznámení na pana Rychtáře ohledně domácího násilí, tak vyšetřování na Praze 4 probíhalo například tak, že na chodbě čekal pan Rychtář a jeho Syn. Jistě chápate, že za takových okolností nemohu mít důvěru v jakoukoliv policejní služebnu, ale obracím se na Vás, abyste právě vy vybrali ty nejlepší a špičkové policejní odborníky v naší zemi na domácí násilí, kteří dané problematice skutečně rozumí, kteří také spolupracují s intervenčnímu centry, s občanskými sdruženími na domácí násilí, jako například Bíly kruh bezpečí, Rosa a další a špičkovými psychology, experty na domácí násilí, kteří mají srdce, cit a porozumění pro situaci žen, které jsou v domácím násilí. U těchto specifických trestných činů je naprosto nezbytné spolupracovat s psychology, velmi jasně oddělit oběť od násilníka a ne že čeká ještě se synem na chodbě. 

Již delší dobu o tom přemýšlím, že toto trestní oznámená podám a teprve dnes k tomu byla poslední kapka, že jsem zhlédl celou reportáž televize Prima, kde bylo zjevné podle mluvy u Ivety Bartošové nějaké mozkové, nervové či psychické narušení. Reportáž zde: http://play.iprima.cz/vip-zpravy/vip-zpravy-2042014 ( 
Mám zde vážné podezření, že Iveta Bartošová byla škrcena nebo topena ve vodě jejím partnerem Josefem Rychtářem a to po takovou dobu, že došlo k poškození mozku, hlavně centrumu pro řeč.

Mám vážné podezření, že Iveta Bartošová je obětí jednak trestného činu domácího násilí, ale také těchto dalších tresných činů či nezákonností:
- Vyhrožování
- Zastrašování
- pokusy o ublížení na zdraví
- ublížení na zdraví
- pokus o vraždu
- neposkytnutí první pomoci
- donucení k sňatku pod hrozbou násilí ( například hrozba smrti její nebo jejího syna )
- otroctví

ke každému výše uvedenému bodu, uvedu detaily níže:

Domácí násilí: Když jsem byl na cestě minulé léto, Iveta bartošová soukromě mi potvrdila tyto body ze seznamu : http://www.stopnasili.cz/zeny/co-je-domaci-nasili.html

Ponižuje
Nadává vám
Zastrašuje
Brání Vám v kontaktu s rodinou či přáteli - zde například uvedla, že arthur ji nemůže volně navštěvovat
Kontroluje nebo sleduje
Vyhrožuje Vám
Fyzicky Vás napadá (uhodil Vás, kopl do Vás, škrtil Vás atd.)


Vyhrožováni - existuje záznam v médiích ( super.cz nebo blesk.cz ), kde pan Rychtář se přiznává, že vyhrožoval Ivetě Bartošové, že ji zlomí ruku. Takové jednání je ale velmi závažný trestný čin. Žádám, aby byl za to potrestán. Dále existuje podezření, že pan Rychtář Ivetě Bartošové vyhrožoval, že zabije jejího syna nebo nějak mu ublíží nebo ublíží jejímu psu nebo kočce. O tomto podezření může podat víc informací pan Domenic Martucci. Dále v roce 2012, srpen, jsem dostal od Ivety Bartošové zprávu: Můžeš prosím hned přijet, jde mi o život, SOS. jestliže tuto zprávu poslala, znamená to, že ji musel pan Rychtář smrtí vyhrožovat nebo nějak zastrašovat.

Zastrašování - když jsem byl minulý rok s Ivetou Bartošovou , tak než podruhé kontaktovala pana Rychtáře, tak říkala, že má strach, že se bude pan Rychtář mstít na psovi a kočce. Jestliže takovou obavu měla, znamená to pan Rychtář ji musel někdy takto vyhrožovat nebo zastrašovat, že ublíží psovi a kočce.

Pokusy o ublížení na zdraví nebo pokus o vraždu a neposkytnutí první pomoci
Zde uvádím tyto tři příklady.
Příklad jedna: Než mě Iveta Bartošová začátkem července 2013 kontaktovala, říkala, že asi 14 dní nemohla spát, upadala do bezvědomí, zvracela a měla strašné bolesti hlavy. Toto také potvrdil v jednom video záznamu take jistý pán zvukař Standa ( více info zjistíte u TV nova, super.cz ). Toto vše nasvědčuje, že měla nejpíš silný otřes mozku po fyzických útocích od pana Rychtáře. Dále uvádím video záznam z vyšetření zde: http://www.youtube.com/watch?v=X1WWUc8RnxM
Osobně jsem zajel pak k těmto lékařům v Rakousku a zeptal jsem se jich, od čeho může mít ty zlomeniny ve tváři, říkali že je pravděpodobné, že ty zlomeniny ve tváři měla od úderů pěstí do obličeje. Žádám, aby vybraní špičkoví kriminalisté také si tyto informace osobně ověřili přímo s lékaři. Iveta Bartošová mi také tehdy říkala, že chtěla, aby ji pan Rychtář odvezl do nemocnice na skaning hlavy ale on to odmítal a znemožňoval ji to, to znamená že ji takto záměrně ohrožoval na životě a úmyslně neposkytl první pomoc a tak chtěl, aby zemřela. Připomínám, že úderý do hlavy je jeden z typických násilných projevů agresorů domácího násilí. Viděl jsem také na vlastní oči, jak Iveta bartošová měla na hlavě díru asi dva krát pět milimetrů velikou, zřejmě po úderu nějakým předmětem.

Příklad druhý: Když asi týden po návratu z útěku v Itálii loni v létě byla Iveta Bartošová vypovídat na policii, uvedla tam, že pan Rychtář ji fyzicky napadl, dva dny na to však dostala silné bolesti břicha a jen díky tomu, že ji zrovna byla navštívit její bývala chůva Golda, před kterou dala najevo silné bolesti břicha, zavolala paní Golda sanitku a jen díky tomu mohla Iveta bartošová okamžitě jít na operační sál a mohla být zachráněna. Jsem přesvědčený, že ji tehdy pan Rychtář kopal do břicha a to tak silně, že ji poškodil vnitřní orgány a to natolik vážně, že mohla umřít. Tehdy tedy šlo jednoznačně o pokus o vraždu nebo ublížení na zdraví jako msta za to, že dva dny před tím vypovídala na policii proti panu Rychtářovi. Źádám, aby špičkoví kriminalisté osobně ověřili v nemocnici zda mohlo toto být způsobeno kopanci do břicha. Připomínám, že kopání do břicha je jeden z typických násilných projevů agresorů domácího násilí. Další důvod, proč toto zranění způsobil pan Rychtář je ten, že hned médiím rozhlašoval, že nic neví, co s ní je, že to budu vědět já. Tohle je jeden z typických znaků agresorů domácího násilí, že svou vlastní vinu hned dávají na někoho jiného. Kdyby on s tím neměl nic společného, neuváděl by ani mě jako toho, kdo o tom bude něco vědět ve smyslu, že já za to můžu. Proto jsem přesvědčený, že právě on způsobil toto vážné zranění břicha.

Příklad třetí: Jak již jsem uvedl dnes jsem viděl celou reportáž od televize prima, kde Iveta bartošová divně mluví, jako by měla poškozenu centrum řeči v mozku. Tohle se může stát jako důsledek škrcení nebo dušení. Pan Rychtář údajně obviňuje jisté lékaře, co ji opravovali v lednu zuby. Když takto obviňuje nesmyslně druhé znamená to, že právě on způsobil toto zranění. Takto se právě projevují agresoři domácího násilí, že své vlastní viny dávají na někoho jiného. Pro tento případ nemám dost důkazů, ale žádám, aby špičková kriminalisté zajistili vyšetření Ivety Bartošové lékaři a zeptali se, zda její podivná mluva může být způsobena škrecním nebo dušením nabo jaké další možnosti jsou, čím to může být.

Donucení k sňatku: Je velmi podivné, když Iveta Bartošová celý půl rok ( pokud vím ) 2013 několkrát volala policii na pana Rychtáře, aby ho vykázali, mě osobně říkala několikrát, že neví jak se ho má zbavit, že se ji drží jako klíště. Totéž také říkala jinému muži Jakubu Waisovi , který ji pomáhal Ivetě Bartošové podat na Rychtáře trestní oznámení a pak tři dny na to, co se nezdařil trvalý útěk ochotně souhlasí se svatbou ? To je velmi podivné a nemám proto žádné logické vystětlení než že byla pod nějakou velmi silnou pohrůžkou ke sňatku donucena, ikdyž to nedala veřejně najevo.

Otroctví: Jestliže je člověk ve vztahu s někým a nechce s ním být a je s ním jen proto, že se bojí pomsty, pak to nelze chápat jinak, než že Iveta Bartošová je v otroctví. Jsem tak naprosto přesvědčený, že Iveta Bartošová je v otroctví pod panem Rychtářem a jeho synem.

Źádám , aby pro tento vážný případ byli vybraní ti nejlepší kriminalisté, kteří správně rozumí, jak se chovají oběti domácí násilí, že například v přitomnosti agresora mluví zcela něco jiného než bez jeho přitomnosti, že zde funguje strach a stud, že žena potřebuje mít pocit bezpečí, že je důležité, aby byl navázán nejprve vztah důvěry s člověkem, který ji vyšetřuje, aby ji poskytl a zajistil veškerou ochranu před agresorem. Aby byli přítomni pracovnice z organizací proti domácímu násilí, které mají cit a porozumění. Agresor byl někde hodně daleko a ne na chodbě před vyšetřovnou. Protože jde o podezření ohledně závažných trestných činů, aby byly použity také odposlechy a všechny možné nejmodernější technologie, nejen prostý výslech, k odhalení a potrestání těchto závažných trestních činů.

Žádám také, aby toto vyšetřovali takoví kriminalisté, kteří dobře rozumí tomu, jak se chovají psychopati, jak fungují jejich nejrůznější lstivé techniky. Musí to být lidé, kteří například dobře znají tyto poznatky o psychopatech a manipulantech popsaných zde:http://elyna.wz.cz/jak_rozeznat_psychopata.htm a také zde:http://elyna.wz.cz/jak_jednat.htm
Podle mého zkoumání chování pana Rychtáře jsem došel k závěru, že je to typický psychopat a proto je potřeba být obzvláště při vyšetřování opatrný a vše si důkladně do detailu ověřovat, důsledně hledat logické chyby v tom, co říká, je to sice práce, ale tu práci je potřeba tomu dát, bez toho nemůže přijít úspěch, prostě je potřeba dát si tu práci, hledat logické nesrovnalosti a hledat správná vysvětlení. Je důležité chápat, že psychopatům jde o jediné, jde jim o moc, jsou posedlí mocí a umí dobře manipulovat, jsou schopni vypůsobovat v lidech různé pocity, dokáži působit jako věrohodní lidé a podobně, dokáží snadno oblbnout, je potřeba být napozoru. Buďte připravení, že Iveta Bartošová může mluvit ze strachu z něj úplné bláboly proti jiným lidem, nesmyslně vinit jiné lidi nebo se tvářit, že se jich bojí a vypadat u toho velmi přesvědčivě a pan Rychtář ještě bude se chovat jako ten hodný, co ji bude mírnit a podobně. Může se snažit na Vás působit jako ten, kdo je vlastně chudák, co se musí o tak problematickou osobu jako je Iveta Bartošová starat. Že vlastně on je její oběť a podobně. Buďte na to připraveni a nedejte se ošálit. Jsem ochoten kdykoliv poskytnout potřebnou součinost a pomoc. Moje telefonní číslo 774 225 903.

O panu Rychtáři dále uvádím, že právě s ním probíhá několi soudů, napadení manželky, nebezpečné vyhrožování, výtržnictví, porušování domovní svobody a pravděpodobně další, v minulosti byl několkrát trestán za krádeže a pravděpodobně další trestné činy.

Věřím, že se danému případu budete věnovat s maximálním úsilím a důslednosti.

V úctě Mgr Zdeněk Macura"

Autor: Redakce
Komentáře: