Boomba - bulvární magazín: novinky, zajímavosti, zábava, celebrity

vw2z5tl1s5.jpg
zdroj: Facebook.com, 29. 04. 2014

Iveta Bartošová spáchala sebevraždu - pláče celé Česko. Jak se vyjádřil k tragédii Michal David, Karel Gott či Domenico Martucci?!

Dnešní tragická sebevražda Ivety Bartošové poznamenala snad celou Českou republiku! Nikdo nemluví o ničem jiném. Kouknete na facebook - statusy o Ivetě, pustíte si rádio - informace o Ivetě a její písničky jako vzpomínka, otevřete si na internetu nějaké médium - samé články o Ivetě. Zkrátka dnešní tragická událost nedá spát nikomu a snad každý již o ní ví. Jak se však vyjádřili například Karel Gott, Domenico Martucci, či Michal David?


„Milí příznivci, je to pár minut, co jsem dozvěděl tu hroznou zprávu. Je to velká lidská tragédie, proto upouštím od jakýchkoli vzpomínek na Ivetu... Cokoli v tuto chvíli říct, je zcela zbytečné. Váš Karel,“ vyjádřil smutek nad dnešní katastrofou na svém oficiálním facebooku Karel Gott.

 

„Respektujme práci a vyšetřování policie a alespoň v tomto okamžiku ctěme její památku a snažme se ji nechat v pokoji a pokud možno nedělat show i z její smrti. Děkují, “ napsal na svůj facebook bývalý partner Ivety, Domenico Martucci

 

Michal David nevěřil svým uším, když mu volali z redakce idnes.cz o vyjádření se k této tragické události. "Co mi to povídáte? To má být nějaký vtip?" opakoval muzikant do telefonu, než uvěřil. "Strávili jsme spolu jistou profesní etapu, napsal jsem jí písničky, znal jsem ji roky, pomáhal jsem jí, když se pokoušela o návrat. Ale tohle bych rozhodně nečekal. I když všichni víme, že procházela těžkým životním obdobím," řekl. "Pracovně jsme se naposled potkali před dvěma nebo třemi měsíci v televizi, ale nedávno jsme zažili ještě jedno náhodné setkání, u čerpací stanice cestou na koncert," vzpomíná David. Tehdy prý Bartošová vypadala v pořádku. "Naopak mě až překvapilo, jak se drží, skvěle vypadala, ještě jsem jí říkal, jak jí to ohromně sluší," vyprávěl David, proč si myslel, že je zpěvačka z nejhoršího venku. "Tím větší šok je to pro mě, nezlobte se, ale víc vám teď nedokážu říct."


Bývalý její partner a otec společného syna Artura Ladislav Štaidl zatím nezvedá telefony.


Nejen profily celebrit na největší sociální síti facebook.com žijí celý dnešní den Ivetou Bartošovou. Fanoušci zakládají pamětní stránky, lidé si píšou o Ivetě statusy, vytvářejí různé fotokoláže, smuteční videa, apod.  


Na místě tragické události se již objevují květiny od sousedů a fanoušků.


Dokonce i dvě velké dnes mění kvůli dopolední sebevraždě Ivety Bartošové svůj hlavní večerní program! V České televizi můžete sledovat dnes mimořádně pořad „Po stopách života“ a na televizním kanálu Nova můžete vidět mimořádné vysílání „Prásku“, který byl věnován jejímu životnímu osudu.

Autor: Redakce
Komentáře: